ویژه ها
خانه » آنتی هاشمی » پاسخ به شبهات

پاسخ به شبهات

وقتی هاشمی هیچ اعتقادی به رهبری امام خامنه ای نداشت/آیا هاشمی از نتیجه جلسه خبرگان خرداد ۶۸ راضی بود!؟

روایت شاهدان عینی از تلاش هاشمی برای تصویب شورایی شدن رهبری/ وقتی اصرار آقایان سید احمد خمینی، شبستری، امینی، حائری، مشکینی و … هاشمی را مجبور به بیان وصیت امام(ره) ... ادامه مطلب »

پاسخ شریعتمداری به سخنان هاشمی رفسنجانی در مجمع

جناب آقای هاشمی‌رفسنجانی در توصیه هر از چندگاه خود درباره «حق‌الناس دانستن رأی مردم» به نمونه بارز و غیرقابل انکار این حق‌کشی، یعنی خیانت به رأی مردم از سوی اصحاب ... ادامه مطلب »

پاسخ به آیت الله!

به گزارش بصیرت جویان ، در ۱۹ آبان ۹۳ پایگاه اطلاع رسانی هاشمی رفسنجانی خبری را انتشار داد که یک اشکال جدید آیت الله به صدا و سیما و تحلیلی ... ادامه مطلب »

تکرار دوباره دروغ از هاشمی

· تکرار تکذیب «خاطره گویی» هاشمی حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگو با ماهنامه اصلاح‌طلب اندیشه پویا از فشار سیاسی به متکی برای اعلام انگشت‌نگاری از آیت‌الله ری‌شهری سخن گفته بود. ... ادامه مطلب »

مبارزه فکری نشریات مذهبی- انقلابی با رژیم دست نشانده پهلوی؛ روشنگر مثل مصباح، قاطع مثل انتقام

(پاسخ به هاشمی و طرف داران وی) نویسنده : سید محسن موسوی زاده پس از شهریور ۱۳۲۰ و سرنگونی رضاخان، فضا برای انتشار نشریات و مجلات مختلف مهیا شد. در ... ادامه مطلب »

در پاسخ به شبهه هاشمی پیرامون آیت الله مصباح یزدی ؛ رئیس جامعه مدرسین در دفاع از سوابق مبارزاتی آیت الله مصباح: از انقلابی هایی که سوابق آیت الله مصباح را انکار می کنند تعجب می کنم

حجت‌الاسلام دکتر مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی از دیدار خود با آیت‌الله یزدی خبر داد و اظهار داشت: بنده خدمت آیت‌الله یزدی بودم و گزارش مختصر، فشرده و ... ادامه مطلب »

داغ کن - کلوب دات کام محبوب کن - فیس نما