ویژه ها

مقالات

از نظم جهانی تا گفتمان امام خمینی (ره)

پیمان مولاویردی-سید محمد طباطبائی چندی پیش قسمتی از انیمیشن پاندای کنگ فو کار را می دیدم. پاندای این قصه، با نگاه در آئینه ای به دو پاندا تبدیل شد، یک ... ادامه مطلب »

تحریف چیست؟ تفاوت شناخت کدام است؟

محمد یوسفلوئی * تحریف یک شخصیت به چه معناست؟ مختصرا می دانیم که تحریف به معنای تغییر کلام و معنا و جا به جایی سخنی از جای خود است. معنای ... ادامه مطلب »

خمینی سخنگو ندارد!

مهدی کهن-تحریف کردن سخنان رهبران جوامع یک امر جدید نیست بلکه قدمتی چندین هزار ساله دارد.از رهبران دینی که همان پیامبران باشند تا افرادی که وجهه ای تاثیر گذار در ... ادامه مطلب »

از جنگ نرم ایمان تا تفکر بت شکن دوران

جنگ نرم، اصطلاحی که این روزها زیاد آن را می شنویم و تعاریف مختلفی از آن ارائه شده و شاید همین تعاریف مختلف میل شما به خواندن این یادداشت را ... ادامه مطلب »

از تحریف امام تا نفی یک مبنا

سیدمحمدطباطبائی-  تحریف امام یک مقوله دو چهره است که تنها یک چهره آن تحریف شخصیت حقیقی امام امت است. چهره مهم تر و باطنی آن ، در اثری است که ... ادامه مطلب »

الهام الهی بر قلب امام خمینی در بیان امام خامنه ای

«رحمت خدا و رضوان خدا بر امام بزرگوار که همه‌ى این چیزها را فکر کرد ؛ آن چشم تیزبین و روشن‌بین ، آن بصیرت الهى،  بدون اینکه درس سیاست در ... ادامه مطلب »

هجمه علیه امام خمینی(ره) به سبک جدید!

مهدی کهن – هر انقلابی که رخ می دهد ناگزیر افرادی را به عنوان مخالف دربرابر خود می یابد.این افراد منافع خود را از دست رفته می بینند از این ... ادامه مطلب »

عِلم مبارزه امام خمینی (ره)

پیمان مولاویردی – علم مبارزه علمی است که چگونگی مطالعه وضع موجود را در اختیار قرار می دهد و در صورت وجود بی عدالتی علیه آن تصمیم و روش اتخاذ ... ادامه مطلب »

عقلانیت در مکتب امام

مقدمه : آن چه در پیش روی دارید مطلبی است به نقل از شماره ۵۰۳ هفته نامه صبح صادق که در این آدرس موجود است و از آن منتشر می ... ادامه مطلب »

نگاهی به ارتباط مبانی فقهی – فلسفی امام خمینی و انقلاب اسلامی

امام خمینی (ره) به مثابه یک فقیه زمان شناس است که چون زمان گذر کند بهتر به شخصیت وی پی خواهند برد. امام خامنه ای دیدگاه فقهی حضرت امام (ره) ... ادامه مطلب »

داغ کن - کلوب دات کام محبوب کن - فیس نما