ویژه ها
خانه » رسانه های بیگانه

رسانه های بیگانه

گزارش تحلیلی؛ کارویژه شوالیه‌های GEM در پروژه «اندلسیزاسیون ایران»

  این سناریو لایه‌هایی پیچیده دارد که برای درک آن باید به روند شکل‌گیری و رشد سریع و قارچ‌گونه شبکه یادشده دقت کنیم. به گزارش بصیرت جویان به نقل از  ... ادامه مطلب »

جویش پرس با اشاره به فعالیت‌های لابی نایاک؛رهبر ایران با اعتمادبه‌نفس اوباما را کنترل می‌کند

«شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایاک) نقش بزرگی در انجام توافق داشته و با فعالیت‌های پرحجم خود به آیت الله خامنه ای اجازه داده که همچنان دولت اوباما را بازی دهد.» ... ادامه مطلب »

اذعان دوباره ی بی بی سی به واقعیت های تلخ آمریکا

شبکه ی فارسی زبان وابسته به خاندان سلطنتی انگلیس در یکی دیگر از گزارشات اخیر خود ضمن بازتاب خبر بازداشت یک کودک چهارده ساله در آمریکا به اتهام واهی حمل ... ادامه مطلب »

حمایت های رادیو فردا یا دروغ های حقوق بشری!

رسانه ی صهیونیستی – آمریکایی رادیو فردا در یکی دیگر از گزارشات خود برای چندمین بار به حمایت از نوکیشانی پرداخت که در قالب مذهب به فعالیت علیه جمهوری اسلامی ... ادامه مطلب »

پاسخ اهانت هاموند در بی‌بی‌سی فارسی به شعارهای ملت ایران چیست؟

دراثنای برگزاری کنفرانس خبری وزرای خارجه ایران و انگلیس که به مناسبت بازگشایی سفارت این کشور در تهران انجام‌شده بود، خبرنگار رویترز دو سؤال از محمدجواد ظریف و همچنین فیلپ ... ادامه مطلب »

ستون ششم/وقتی بیگانه دل نگران مردم ایران می شود!

رادیو و سایت زمانه، اسمی تا حدودی آشنا و تا حدودی غریب که اسمش را شاید کم و بیش شنیده باشید. این رسانه جایگاه خاصی در ایجاد نافرمانی مدنی و ... ادامه مطلب »

مخالفت با اعدام با حمایت از یک تروریست

رسانه ی صهیونیستی – آمریکایی رادیو فردا با گزارشی دیگر در خصوص وجود حکم اعدام در ایران اسلامی، ضمن مطرح کردن انتقادهای همیشگی اش به اجرای این حکم برای برخی ... ادامه مطلب »

رسانه یا جاسوس؟/ نگاهی به براندازی نرم ایران از بام هلند

 در تقسیم کار صورت گرفته میان ضدانقلاب، “روزآنلاین” به عنوان زیر مجموعه‌ی بنیاد جاسوسی هیفوس، وظیفه‌ی سیاه‌نمایی از جامعه‌ی ایرانی را بر عهده دارد. این بنیاد هلندی که به صورت ... ادامه مطلب »

فتوای شرعی بی بی سی فارسی در نقد قانون مجلس!

اختصاصی بصیرت جویان_بخش فارسی رادیو بی بی سی ، چهارشنبه ۲۱ مرداد، در مصاحبه با رضا انصاری راد با زیر سؤال بردن وجه شرعی جریمه حجاب،  تصویب آن از سوی ... ادامه مطلب »

سهم روان شناسان امریکایی در نقض حقوق بشر/گزارش سایت ضدانقلاب

سایت به اصطلاح حقوق بشری «زمانه» در طی گزارشی به نقل از سایت آلمانی زبان «زود دویچه» به بررسی نقش روان شناسان امریکایی در شکنجه های مربوط این کشور پرداخت. ... ادامه مطلب »

داغ کن - کلوب دات کام محبوب کن - فیس نما