ویژه ها
خانه » آنتی هاشمی

آنتی هاشمی

وقتی هاشمی هیچ اعتقادی به رهبری امام خامنه ای نداشت/آیا هاشمی از نتیجه جلسه خبرگان خرداد ۶۸ راضی بود!؟

روایت شاهدان عینی از تلاش هاشمی برای تصویب شورایی شدن رهبری/ وقتی اصرار آقایان سید احمد خمینی، شبستری، امینی، حائری، مشکینی و … هاشمی را مجبور به بیان وصیت امام(ره) ... ادامه مطلب »

آیا هاشمی در رأس فتنه تحریف امام است؟

هاشمی در راس فتنه تحريف امام ادامه مطلب »

قاتلان امیرکبیر امروز از چه کسی حمایت می‌کنند؟!(خبر ویژه)

وبسایت شبکه دولتی انگلیس با جانبداری از هاشمی رفسنجانی، اعتراض دانشجویان به وی را «نمک‌نشناسی» عنوان کرد.       بی‌بی‌سی در تحلیلی با عنوان «هاشمی، امیرکبیر و نمک‌نشناسی»، می‌گوید: این ... ادامه مطلب »

هاشمی نفی هولوکاست را به سود اسرائیل دانست

هاشمی رفسنجانی به تازگی در گفتگویی نفی هولوکاست را به نفع اسرائیل دانست. هاشمی رفسنجانی در این مصاحبه گفته بود: اسرائیل در چند سال قبل در افکار عمومی غربی‌ها که ... ادامه مطلب »

هاشمی رفسنجانی حکم قوه قضائیه را زیر سؤال برد!

هاشمی رفسنجانی بنابر نقل پایگاه اطلاع رسانی اش حکم قوه قضائیه مبنی بر ممنوعیت تصویر محمد خاتمی که سابقه  امنیتی وی در سال ۸۸ بر ضد نظام واضح و فعلاً ... ادامه مطلب »

از سفر «زیارتی» آیت‌الله به عربستان تا هزینه‌‌ بهبود روابط با سعودی‌ها

در حالی که آیت‌الله وحید خراسانی به آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی پیشنهاد داده برای بهبود روابط با عربستان به این کشور سفر کند،‌ هاشمی گفته است: اگر زمانی به عربستان سفر کنم، ... ادامه مطلب »

رفتار عربستان ، درسی به آیت الله!

به گزارش بصیرت جویان ، چندی است که عربستان باعث کاهش قیمت نفت شده است . این اتفاق گرچه خود حکایت از هم داستانی حاکمان آل سعود با کافران آمریکای ... ادامه مطلب »

پاسخ شریعتمداری به سخنان هاشمی رفسنجانی در مجمع

جناب آقای هاشمی‌رفسنجانی در توصیه هر از چندگاه خود درباره «حق‌الناس دانستن رأی مردم» به نمونه بارز و غیرقابل انکار این حق‌کشی، یعنی خیانت به رأی مردم از سوی اصحاب ... ادامه مطلب »

باز نشر ؛ استقبال مفتی‌جنجالی از اظهارات هاشمی

یوسف قرضاوی مفتی مصری‌تبار و جنجالی قطر، از اظهارات اخیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره “علل پیدایش گروه‌های تروریستی” استقبال کرد.  قرضاوی در بیانیه ای که از سوی دفترش ... ادامه مطلب »

کیهان نوشت: مظلوم نمایی نسبت به داعش از سوی هاشمی

هاشمی رفسنجانی برای دومین بار به مظلوم‌نمایی نسبت به گروهک تروریستی داعش پرداخت. به گزارش بصیرت جویان به نقل از  فرهنگ نیوز ، هاشمی رفسنجانی در دیدار جمعی از مسئولان ... ادامه مطلب »

داغ کن - کلوب دات کام محبوب کن - فیس نما