ویژه ها
خانه » دین و اندیشه » مسیحیت

مسیحیت

  • مخالفت تثلیث با تعالیم اناجیل

    مخالفت تثلیث با تعالیم اناجیل

    «گرچه از برخی اناجیل اشاره به مسئله تثلیث استفاده می شود ولی با مراجعه به مجموعه تعلیمات اناجیل، خلاف این عقیده ثابت می گردد. اینک به برخی تعالیم که دلالت بر توحید و عدم تثلیث دارد، اشاره می کنیم : ۱&...

پاورپوینت / پولس، ادعاها، بدعت ها و نزاع او با سایر رسولان

با آن که حضرت عیسی(ع) پطرس را به جانشینی خود برگزیده بود، شخص دیگری به نام «پولس» عملاً موقعیت بهتری پیدا کرد و معمار مسیحیت کنونی شد. نام این شخص ... ادامه مطلب »

پاورپوینت/ تصویر متفاوت مسیح در کتاب مقدس و فرهنگ های مختلف

جهت دانلود بر روی تصویر کلیک کنید ادامه مطلب »

پاورپوینت/ شریعت در کتاب مقدس

جهت دانلود بر روی تصویر کلیک کنید لینک های مرتبط/ نگاهی به کتاب مقدس/مسیحیت و نفی شریعت بر خلاف سیره حضرت عیسی (علیه السلام) پاسخ به مسیحیت(۶) /چرایی شریعت،بحثی در ... ادامه مطلب »

مخالفت تثلیث با تعالیم اناجیل

«گرچه از برخی اناجیل اشاره به مسئله تثلیث استفاده می شود ولی با مراجعه به مجموعه تعلیمات اناجیل، خلاف این عقیده ثابت می گردد. اینک به برخی تعالیم که دلالت ... ادامه مطلب »

پاورپوینت/بررسی سندی کتاب مقدس

  ادامه مطلب »

نگاهی به کتاب مقدس/مسیحیت و نفی شریعت بر خلاف سیره حضرت عیسی (علیه السلام)

آن چه مسیحیت کنونی منکر آن شده است وجود شریعتی مشخص در مسیحیت است. و همچنین قائل شدن به شرط کمال نزدیک شدن به مسیح است بدون التزام به شریعتی ... ادامه مطلب »

اختلافات عهد جدید درنسل حضرت عیسی (علیه السلام)

عیسی (علیه‎السلام) از نظر کتاب مقدس حجت الإسلام دکتر عبدالحسین خسرو پناه- قدیمی‎ترین منبع موجود در مورد هویت حضرت عیسی (علیه‎السلام) کتاب عهد جدید است. در رساله‎های بولس و انجیل مرقس ... ادامه مطلب »

پاسخ به مسیحیت(۶) /چرایی شریعت،بحثی در ضرورت تقنین از جانب خداوند

از جمله شبهاتی که از جانب محافل مسیحیان شنیده می شود نشان دادن مسیحیت به عنوان یک رابطه شخصی با خداست. رابطه ای که با هیچ فریضه نمی سازد و ... ادامه مطلب »

بشارت در کتاب مقدس به ظهور پیامبر اسلام(ص)

محمد توحیدی سابقه بحث درباره بشارت ظهورپیامبر اسلام در کتاب مقدس به زمان ظهور اسلام بازمی‌گردد. قرآن، به‌روشنی ادعا می‌کند: «الذین یتبعون الرسول النبی الأمی الذی یجدونه مکتوباً عندهم فی ... ادامه مطلب »

علل و زمینه های تحریف کتاب مقدس

موفقیت تحریف کنندگان تنها در صورتی میسر است که زمینه های اجتماعی برای فعالیت آنان مهیا باشد. با مطالعه ی متون دینی اسلام و مسیحیت و ملاحظه ی شواهد تاریخی ... ادامه مطلب »

داغ کن - کلوب دات کام محبوب کن - فیس نما