ویژه ها
خانه » تاریخ معاصر » راز قطعنامه

راز قطعنامه

  • نیروهای انقلاب چگونه سرنوشت جنگ را تغییر دادند؟

    نیروهای انقلاب چگونه سرنوشت جنگ را تغییر دادند؟

    در گرماگرم جنگ، هنگامی که نیروهای انقلاب همه‌ی همّ و غم خود را معطوف مبارزه با دشمن بیرونی کرده بودند، ابوالحسن بنی‌صدر و طرفداران او از یک سو بر آتش اختلافات داخلی می‌دمیدند و از سویی دیگر، با اتخاذ ...

نیروهای انقلاب چگونه سرنوشت جنگ را تغییر دادند؟

در گرماگرم جنگ، هنگامی که نیروهای انقلاب همه‌ی همّ و غم خود را معطوف مبارزه با دشمن بیرونی کرده بودند، ابوالحسن بنی‌صدر و طرفداران او از یک سو بر آتش ... ادامه مطلب »

دختر امام: عده‌ای امام را وادار به پذیرش قطعنامه کردند

 «یک روز وارد ایوان [منزل امام] شدم، برای اولین بار دیدم امام روی نیمکت باریک کنار ایوان دراز کشیده‌اند و ناراحتی عمیق از چهره امام کاملاً مشهود بود. من سلام ... ادامه مطلب »

خبرنگار آلمانی در گفتگو با مشرق:در جنگ ایران و عراق شیمیایی شدم/ تصاویر منحصر به فردی از قربانیان شیمیایی ایران دارم/ اسناد محرمانه جنگ ایران را منتشر خواهم کرد

“ادو اولفکات” تصاویری در اختیار دارد که نه تنها کمک آلمان به صدام برای انجام حمله شیمیایی به ایران را اثبات می‌کند، بلکه حتی می‌توان قربانیان ایرانی این حملات را ... ادامه مطلب »

مجله رمز عبور شماره ۴(ویژه قطعنامه)

این شماره از برخی اسناد مهم دفاع مقدس پرده بر می دارد و برخی مصاحبه های منتشر نشده دارد و ۳۰۰۰تومان قیمت دارد. جهت حفظ منافع سایت رمز عبور از ... ادامه مطلب »

ویژه نامه قطعنامه ۵۹۸

این ویژه نامه به بررسی قطعنامه ۵۹۸ می پردازد و از سایت شبکه اجتماعی افسران دریافت شده است ادامه مطلب »

مفاد قطعنامه ۵۹۸

۲۷ تیر  |  ایران قطعنامه ۵۹۸ را پذیرفت تاریخ ایرانی: در روز ۲۷ تیر ۱۳۶۷ به دنبال پذیرش قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت سازمان ملل از سوی ایران، جنگ هشت ساله ... ادامه مطلب »

آشنایی با کتاب راز قطعنامه

معرفی کتاب «راز قطعنامه» نوشته کامران غضنفری نقش هاشمی در پذیرش قطعنامه از زبان رییس سازمان سیا/ وقتی نظر هاشمی و سحابی درباره جنگ یکی بود! … به گزارش رجانیوز، ... ادامه مطلب »

دانلود کتاب راز قطعنامه

  ادامه مطلب »

داغ کن - کلوب دات کام محبوب کن - فیس نما