ویژه ها
خانه » نشریه راه امام

نشریه راه امام

  • از نظم جهانی تا گفتمان امام خمینی (ره)

    از نظم جهانی تا گفتمان امام خمینی (ره)

    پیمان مولاویردی-سید محمد طباطبائی چندی پیش قسمتی از انیمیشن پاندای کنگ فو کار را می دیدم. پاندای این قصه، با نگاه در آئینه ای به دو پاندا تبدیل شد، یک پاندای ساده لوح و یک پاندای تبهکار. پاندای ساده ل...

از نظم جهانی تا گفتمان امام خمینی (ره)

پیمان مولاویردی-سید محمد طباطبائی چندی پیش قسمتی از انیمیشن پاندای کنگ فو کار را می دیدم. پاندای این قصه، با نگاه در آئینه ای به دو پاندا تبدیل شد، یک ... ادامه مطلب »

اصول امام(۶)/ایستادگی در مقابل سیاست های سلطه طلب

سیدمحمدطباطبائی- در شماره های گذشته ، اصول امام را در سیاست داخلی بر محور بیانات حضرت آیت الله خامنه ای در سال ۹۲ رسیدگی کردیم. از این شماره به خواست ... ادامه مطلب »

تحریف چیست؟ تفاوت شناخت کدام است؟

محمد یوسفلوئی * تحریف یک شخصیت به چه معناست؟ مختصرا می دانیم که تحریف به معنای تغییر کلام و معنا و جا به جایی سخنی از جای خود است. معنای ... ادامه مطلب »

پرونده ویژه امام و گفتمان انقلاب در نشریه راه امام

آن چه می خوانید: اصول امام(۶)/ ایستادگی امام در مقابل سیاست های سلطه طلب پرونده ویژه با موضوع امام وگفتمان انقلاب در مقالات زیر: انقلاب مردمی ، انقلاب حکومتی از ... ادامه مطلب »

خمینی سخنگو ندارد!

مهدی کهن-تحریف کردن سخنان رهبران جوامع یک امر جدید نیست بلکه قدمتی چندین هزار ساله دارد.از رهبران دینی که همان پیامبران باشند تا افرادی که وجهه ای تاثیر گذار در ... ادامه مطلب »

از جنگ نرم ایمان تا تفکر بت شکن دوران

جنگ نرم، اصطلاحی که این روزها زیاد آن را می شنویم و تعاریف مختلفی از آن ارائه شده و شاید همین تعاریف مختلف میل شما به خواندن این یادداشت را ... ادامه مطلب »

از تحریف امام تا نفی یک مبنا

سیدمحمدطباطبائی-  تحریف امام یک مقوله دو چهره است که تنها یک چهره آن تحریف شخصیت حقیقی امام امت است. چهره مهم تر و باطنی آن ، در اثری است که ... ادامه مطلب »

اصول امام (۵) / کار و تلاش همگانی برای پیشرفت کشور

پنجمین و آخرین اصل از اصول امام (ره) در سیاست داخلی در کلام حضرت امام خامنه ای «کار و تلاش همگانی برای پیشرفت کشور» است.(۱) امام پیشرفت را در ابعاد ... ادامه مطلب »

پایگاه خبری تحلیلی بصیرت جویان جهت تکمیل کادر نشریه راه امام همکار افتخاری می پذیرد.

با توجه به نیاز اساسی بازخوانی مکتب و تفکر بنیادین حضرت امام ره و اهمیت خاصی که اصول ایشان در ادامه مسیر انقلاب تا افق تمدن مهدوی دارد و توجه ... ادامه مطلب »

الهام الهی بر قلب امام خمینی در بیان امام خامنه ای

«رحمت خدا و رضوان خدا بر امام بزرگوار که همه‌ى این چیزها را فکر کرد ؛ آن چشم تیزبین و روشن‌بین ، آن بصیرت الهى،  بدون اینکه درس سیاست در ... ادامه مطلب »

داغ کن - کلوب دات کام محبوب کن - فیس نما