ویژه ها

ازدواج

نهاد خانواده و مسئله حقوق بشر/پاسخی علمی به شبهه ای شیطانی

اختصاصی بصیرت جویان- شهریور امسال، اتفاقی در فضای رسانه ای انتشار یافت که هم دستمایه ضد انقلاب خارج نشین شد و هم بهانه ای برای جنبش سازی برای تغییرات لیبرالی ... ادامه مطلب »

برای ازدواج سخت گیری نکنند!

« یک مسئله‌ای که اخیراً مطرح کردند، مسئله‌ی ازدواج جوانها بود که خب، همه -پسر و دختر- مطمئنّاً علاقه‌مندند. من همین‌جا به توصیه‌ی این جوان عزیزی که از من خواستند ... ادامه مطلب »

افزایش ۵۰ درصدی سازش در طلاق‌های توافقی با ارائه خدمات مشاوره‌ای در استان البرز

به گزارش بصیرت جویان به نقل از خبرگزاری تسنیم  اجرای طلاق یکی از مذموم‌ترین احکام مجازی است که در مقررات اسلامی وضع شده چون به عقیده کارشناسان هر طلاقی آثار مخرب ... ادامه مطلب »

چه مباحثی در باب ضرورت ازدواج وجود دارد ؟

گفتاری از حجت الإسلام عباسی من مفصل راجع به ضرورت لزوم ازدواج صحبت کرده ام . در چند جمله مختصراً عرض میکنم. ازدواج اقتضای طبیعت انسان است و خداوند انسان ... ادامه مطلب »

چرا ازدواج ؟ چرا خانواده؟

مسئله تشکیل خانواده را از چند جهت می توان بررسی کرد : اول از جهت اجتماعی و دوم از لحاظ دینی. از لحاظ اجتماعی ضرورت های مختلفی وجود دارد که ... ادامه مطلب »

شیوه غیرقانونی یافتن همسر

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان به فعالیت سایت‌های غیرمجاز در زمینه ازدواج اشاره کرد و اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر ۳۰۰ سایت غیرقانونی در حوزه پیدا ... ادامه مطلب »

فارس ۲۴ خبرداد: ۱۱ میلیون جوان دم بخت!

به گزارش بصیرت جویان ، بسته خبری فارس ۲۴ در شماره چهارشنبه خود به نقل از معاون امور ساماندهی وزارت ورزش و جوانان چنین نوشت: معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ... ادامه مطلب »

ازدواج دیر هنگام چه مشکلاتی را به وجود خواهد آورد؟

سنّ ازدواج در جامعه ما به شدت در حال اوج است . حتی برخی نزدیک به چهل سالگی اقدام به ازدواج می کنند. این مسئله موجب شده است تا هم ... ادامه مطلب »

داغ کن - کلوب دات کام محبوب کن - فیس نما