ویژه ها
خانه » رسانه های بیگانه » رادیو زمانه

رادیو زمانه

سایت و رادیو زمانه رسانه ای است که (به اعتراف خودش)از طریق پشتیبانی از پارلمان هلند، کمیسیون اروپا،امورخارجه، تجارت و توسعه کانادا و سازمان حقوق بشری هیووس خود را رسانه ای حقوق بشری معرفی کرده و در حقیقت با پشتیبانی از ضد انقلاب خارج نشین به فعالیت علیه ایران اسلامی می پردازد.

ستون ششم/وقتی بیگانه دل نگران مردم ایران می شود!

رادیو و سایت زمانه، اسمی تا حدودی آشنا و تا حدودی غریب که اسمش را شاید کم و بیش شنیده باشید. این رسانه جایگاه خاصی در ایجاد نافرمانی مدنی و ... ادامه مطلب »

سهم روان شناسان امریکایی در نقض حقوق بشر/گزارش سایت ضدانقلاب

سایت به اصطلاح حقوق بشری «زمانه» در طی گزارشی به نقل از سایت آلمانی زبان «زود دویچه» به بررسی نقش روان شناسان امریکایی در شکنجه های مربوط این کشور پرداخت. ... ادامه مطلب »

نگرانی یک رسانه معاند از جلوگیری طلاق!

سایت ضد انقلاب به اصطلاح حقوق بشری “زمانه” امروز(دوشنبه ۲۲ تیر۹۴) به حمایت از طلاق پرداخت و در ژستی علمی ، طلاق – این مبغوض خدا و برهم زننده نظام ... ادامه مطلب »

وطن فروشی با طعم توافق!/ نگاهی به درس هسته ای یک رسانه به مردم!

رسانه هایی که با رعایت قواعد جنگ روانی مخاطب را زمین گیر می کنند چند روزی است کلاس درس وطن فروشی گذاشته اند. هر روز یک درس می دهند . ... ادامه مطلب »

توافق هسته ای و حکایت دشمنی که خود را نماینده ملت می بیند

سایت رادیو زمانه، باز هم لجن پراکنی کرد. روند سایت ضدانقلاب رادیو زمانه با دیگر مجموعه های معاند متفاوت است. این مجموعه بعضاً سعی می کند تا حرف خود را از ... ادامه مطلب »

تظاهر حقوق بشری رسانه های معاند نسبت به زنان/ از ما چه می خواهند؟

اختصاصی به گزارش بصیرت جویان ،مسئله حضور زنان در ورزشگاه ها به حدی برای رسانه های معاند مهم شده است که گویی که یک بجران حقوق بشری در ایران اتفاق ... ادامه مطلب »

وقتی بریتانیا با یک معضل اجتماعی رو به رو می شود

به گزارش بصیرت جویان، سایت رادیوی فارسی ضد انقلاب زمانه که از سوی پارلمان هلند و کمیسیون اروپا نیز پشتیبانی می شود در گزارشی وضعیت پر فاجعه تجاوزات جنسی در ... ادامه مطلب »

پیامدهای مدیریت امام زمانی از نگاه ضد انقلاب خارج نشین!

«مدیریت امام زمانی» این اصطلاحی بود که اکبر گنجی در سایت رادیو زمانه از آن به کار برد تا بگوید نظام جمهوری اسلامی بر پایه ای اوهام بنا شده و ... ادامه مطلب »

داغ کن - کلوب دات کام محبوب کن - فیس نما