ویژه ها
خانه » رسانه های بیگانه » رادیو فردا

رادیو فردا

راديو فردا يکی از زیرمجموعه‌های نهاد اطلاع‌رسانی آمريکاست که با هزينه کنگره آمريکا و زير نظر شورای اطلاع‌رسانی بين‌المللی دولت آمريکا بر ضد ملت ایران اسلامی اداره می‌شود.

حمایت های رادیو فردا یا دروغ های حقوق بشری!

رسانه ی صهیونیستی – آمریکایی رادیو فردا در یکی دیگر از گزارشات خود برای چندمین بار به حمایت از نوکیشانی پرداخت که در قالب مذهب به فعالیت علیه جمهوری اسلامی ... ادامه مطلب »

مخالفت با اعدام با حمایت از یک تروریست

رسانه ی صهیونیستی – آمریکایی رادیو فردا با گزارشی دیگر در خصوص وجود حکم اعدام در ایران اسلامی، ضمن مطرح کردن انتقادهای همیشگی اش به اجرای این حکم برای برخی ... ادامه مطلب »

رادیو فردا و ادعای تکراری “سانسور” در ایران

 رسانه ی فارسی زبان وابسته به کاخ سفید در یکی از گزارشاتی که اخیرا منتشر کرده است، با بازتاب مصاحبه ای که با یکی از به اصطلاح کارشناسان خود ترتیب ... ادامه مطلب »

دلایل وحشت صهیونیست ها از توافق هسته ای

در ادامه ی حرکت رسانه ی صهیونیستی – آمریکایی رادیو فردا در مسیر انتشار واکنش هایی جهت دار پس از دستیابی جمهوری اسلامی ایران و گروه ۱+۵ به توافق هسته ... ادامه مطلب »

کمبود بهانه رادیو فردا را به تکرار کشانده است

یکی از موضوعاتی که درهفته گذشته در بین برنامه ها و گزاراشت رادیو فردا مشاهده شده است، استفاده این رسانه نما ازموضوعی تکراری و قدیمی برای پیگیری دشمنی خود علیه ... ادامه مطلب »

ناراحتی رادیو فردا از سخت تر شدن طلاق در ایران

به گزارش بصیرت جویان به نقل از رادیو دیروز ؛ رسانه ی فارسی زبان کاخ سفید در یکی از گزارشات اخیر خود، ضمن پرداختن به اخبار مربوط به سخت تر ... ادامه مطلب »

سه گانه ی بی پایان رادیو فردا، بیکاری و تبلیغ علیه ایران

به گزارش بصیرت جویان به نقل از رادیو دیروز: رسانه ی فارسی زبان وابسته به وزارت امور خارجه ی آمریکا با انتشار گزارشی در خصوص بیکاری در ایران اسلامی، فضاسازی ... ادامه مطلب »

آمریکا هم شورای نگهبان دارد ولی … !

دکتر علی ایوبی- سالهاست که دشمنان در حال تبلیغ علیه شورای نگهبان و تخریب این نهاد حساس و کلیدی هستند و آن را به عنوان ناقض دموکراسی و مزاحم برای ... ادامه مطلب »

اذعان رادیو فردا به تبعیض نژادی در آمریکا

رادیو دیروز گزارش می دهد؛ رسانه ی فارسی زبان وابسته به وزارت خارجه ی آمریکا که تا کنون بارها و بارها به شیوه های مختلفی یا با سکوت و یا ... ادامه مطلب »

رادیو فردا و چشمانی که خشونت در آمریکا را نمی بیند

به گزارش بصیرت جویان، رسانه ی فارسی زبان وابسته به وزارت امور خارجه ی آمریکا با انتشار گزارشی، ضمن سیاه نمایی در خصوص وضعیت اجتماعی ایران اسلامی، از خشونت بالای ... ادامه مطلب »

داغ کن - کلوب دات کام محبوب کن - فیس نما