ویژه ها
خانه » رسانه های بیگانه » بی بی سی فارسی

بی بی سی فارسی

رادیو، تلویزیون و سایت بی بی سی فارسی مجموعه ای از رسانه های رسمی دولت انگلیس است که سال هاست در صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی می باشد.

اذعان دوباره ی بی بی سی به واقعیت های تلخ آمریکا

شبکه ی فارسی زبان وابسته به خاندان سلطنتی انگلیس در یکی دیگر از گزارشات اخیر خود ضمن بازتاب خبر بازداشت یک کودک چهارده ساله در آمریکا به اتهام واهی حمل ... ادامه مطلب »

پاسخ اهانت هاموند در بی‌بی‌سی فارسی به شعارهای ملت ایران چیست؟

دراثنای برگزاری کنفرانس خبری وزرای خارجه ایران و انگلیس که به مناسبت بازگشایی سفارت این کشور در تهران انجام‌شده بود، خبرنگار رویترز دو سؤال از محمدجواد ظریف و همچنین فیلپ ... ادامه مطلب »

فتوای شرعی بی بی سی فارسی در نقد قانون مجلس!

اختصاصی بصیرت جویان_بخش فارسی رادیو بی بی سی ، چهارشنبه ۲۱ مرداد، در مصاحبه با رضا انصاری راد با زیر سؤال بردن وجه شرعی جریمه حجاب،  تصویب آن از سوی ... ادامه مطلب »

تحریف بیانات امام خامنه ای در رسانه لندن نشین

به گزارش بصیرت جویان ، سایت بی بی سی فارسی روز گذشته(۲۳ تیر۹۴) به تحریف بیانات امام خامنه ای در حضور دانشجویان پرداخت. ایشان در این نشست به انتقاد از ... ادامه مطلب »

بی بی سی فارسی؛به نام غزه به کام تل آویو

به گزارش اختصاصی بصیرت جویان، سایت بی بی سی فارسی ظهر امرور هم زمان با روز جهانی قدس ۱۳۹۴ ، با تیتری با  عنوان « چرا بازسازی غزه بسیار کند ... ادامه مطلب »

نگرانی بی بی سی برای زنان جهان، به جز انگلیس

به گزارش بصیرت جویان به نقل از پرشین بی بی سی، شبکه ی فارسی زبان دولت انگلیس در یکی از گزارشات اخیر خود به موضوع خشونت علیه زنان در آرژانتین ... ادامه مطلب »

وقتی دامان انگلیس هم گرفتار می شود

شبکه فارسی زبان انگلیسی بی بی سی روز گذشته با انتشار گزارشی ویژه و همراه با تصاویر از وضعیت اعتیاد در جامعه افغانستان با این عنوان که ” کابوس وحشتناک؛ ... ادامه مطلب »

نگاه متفاوت بی بی سی به مصرف الکل در ایران و انگلیس!

به گزارش بصیرت جویان ، شبکه ی فارسی زبان بی بی سی با انتشار گزارشی ویژه در خصوص وضعیت مصرف مشروبات الکلی در ایران، وضعیت کشورمان را در این حوزه ... ادامه مطلب »

بی بی سی فارسی؛وقتی درخواستِ رعایت اصول دیپلماتیک، اشتباه است!

به گزارش بصیرت جویان ، شبکه ی فارسی زبان بی بی سی در واکنش به عدم رعایت اصول دیپلماتیک توسط نماینده ی زن پارلمانی اروپا در سفرش به ایران، اعتراضات ... ادامه مطلب »

اعتراف بی‌بی‌سی‌فارسی به شکست «شورش» سبز و عدم تقلب گسترده در انتخابات

 بی‌بی‌سی فارسی در سالگرد فتنه مطلبی را منتشر کرده که در آن به اعترافاتی در زمینه دروغ بودن ادعای تقلب گسترده در انتخابات پرداخته است و ذهن را به این ... ادامه مطلب »

داغ کن - کلوب دات کام محبوب کن - فیس نما